Lider

Pomysłodawcą i rozgrywającym jest Krzysztof Petek. Ale bez zapaleńców, którym po prostu się chce, żadna z wypraw nie doszłaby do skutku. A wszystko zaczyna się od marzeń!

Krzysztof Petek

 

Dziennikarz. Detektyw. Pisarz. Organizator wypraw. Instruktor survivalu. Adept kung-fu. Nie ma szefa i nie życzy sobie tego zmieniać. 

Wiele funkcji, wiele zawodów - ale jeden cel: Czegokolwiek się podejmie, działać rzetelnie i profesjonalnie. 

W bibliotekach i na półkach można znaleźć 26 jego książek dla młodzieży, dzieci i czytelnika dorosłego. Ostatnio pracuje też nad publicystyką historyczną. 

Instruktorem survivalu jest od roku 1990. Zorganizował ponad sto wypraw, co pozwala planować bezpieczne i ciekawe kierunki. 

Razem

 

Grono współorganizatorów rośnie. W tej chwili to ponad 30 osób. To byli adepci szkół przetrwania Krzysztofa Petka, niegdysiejsi uczestnicy wypraw, czasem - spotkani na szlaku wędrowcy. 

RAZEM planują, szukają nowych dróg, uruchamiają kontakty. I razem siadają z gitarą przy ognisku. 

Jeśli i Ty chcesz należeć do tego kręgu, proponować, planować, uczestniczyć - zacznij od zameldowania się w naszym newsletterze: 

Zapisz się na nasza listę mailingową -

najszybciej poznasz propozycje i pomysły:

Zasady wyjazdów

Podróżnicy, eksploratorzy! Uczestnicy warsztatów i szkoleń! Młodzi gniewni i dawno już dorośli! Ciekawi świata i poszukujący własnych ścieżek w głębi doznań! 
Zapraszamy Was na wyprawy, które organizujemy tu i tam, jako towarzyszy podróży. Stanowimy stowarzyszenie ludzi żądnych przygody, ciekawych nowych doznań, otwartych na ludzi, kultury, doświadczenia. Chcemy, aby ci, którzy zechcą z nami jechać, potrafili zrozumieć klimat zabawy, szacunku, otwartości i po prostu kultury. Może być? 

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
Klarowność

Zawsze wiesz, jaki jest plan wyprawy, jaki poziom trudności, jakim sprzętem należy dysponować osobiście - a co zapewniamy. Znasz poziom ewentualnego ryzyka i wymaganej sprawności czy koniecznych umiejętności. 

Finanse

 

Zwykle obliczamy koszty tak, by w proponowanej kwocie mieściło się wszystko, co niezbędne, by wziąć udział w wyprawie. Jazda, lot, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety, pozwolenia - nie zaskoczą Cię w trakcie podróży. Jeśli cokolwiek miałoby być opcją pokrywaną z własnej kieszeni, będziesz o tym wiedzieć. Gotówkę zabierasz więc tylko dla zakupu pamiątek, zafundowania sobie atrakcji dodatkowych albo zakupu kosza słodyczy. 

Partnerstwo

 

Cokolwiek organizujemy, nie robimy tego ani na siłę, ani z konieczności. Zapraszamy Cię na zasadach partnersko-towarzyskich.