Lider

Pomysłodawcą i rozgrywającym jest Krzysztof Petek. Ale bez zapaleńców, którym po prostu się chce, żadna z wypraw nie doszłaby do skutku. A wszystko zaczyna się od marzeń!

Krzysztof Petek

 

Dziennikarz. Detektyw. Pisarz. Organizator wypraw. Instruktor survivalu. Adept kung-fu. Nie ma szefa i nie życzy sobie tego zmieniać. 

Wiele funkcji, wiele zawodów - ale jeden cel: Czegokolwiek się podejmie, działać rzetelnie i profesjonalnie. 

W bibliotekach i na półkach można znaleźć 26 jego książek dla młodzieży, dzieci i czytelnika dorosłego. Ostatnio pracuje też nad publicystyką historyczną. 

Instruktorem survivalu jest od roku 1990. Zorganizował ponad sto wypraw, co pozwala planować bezpieczne i ciekawe kierunki. 

Razem

 

Grono współorganizatorów rośnie. W tej chwili to ponad 30 osób. To byli adepci szkół przetrwania Krzysztofa Petka, niegdysiejsi uczestnicy wypraw, czasem - spotkani na szlaku wędrowcy. 

RAZEM planują, szukają nowych dróg, uruchamiają kontakty. I razem siadają z gitarą przy ognisku. 

Jeśli i Ty chcesz należeć do tego kręgu, proponować, planować, uczestniczyć - zacznij od zameldowania się w naszym newsletterze: 

Zasady wyjazdów

Podróżnicy, eksploratorzy! Uczestnicy warsztatów i szkoleń! Młodzi gniewni i dawno już dorośli! Ciekawi świata i poszukujący własnych ścieżek w głębi doznań! 
Zapraszamy Was na wyprawy, które organizujemy tu i tam, jako towarzyszy podróży. Stanowimy stowarzyszenie ludzi żądnych przygody, ciekawych nowych doznań, otwartych na ludzi, kultury, doświadczenia. Chcemy, aby ci, którzy zechcą z nami jechać, potrafili zrozumieć klimat zabawy, szacunku, otwartości i po prostu kultury. Może być? 
Klarowność

Zawsze wiesz, jaki jest plan wyprawy, jaki poziom trudności, jakim sprzętem należy dysponować osobiście - a co zapewniamy. Znasz poziom ewentualnego ryzyka i wymaganej sprawności czy koniecznych umiejętności. 

Finanse

 

Zwykle obliczamy koszty tak, by w proponowanej kwocie mieściło się wszystko, co niezbędne, by wziąć udział w wyprawie. Jazda, lot, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety, pozwolenia - nie zaskoczą Cię w trakcie podróży. Jeśli cokolwiek miałoby być opcją pokrywaną z własnej kieszeni, będziesz o tym wiedzieć. Gotówkę zabierasz więc tylko dla zakupu pamiątek, zafundowania sobie atrakcji dodatkowych albo zakupu kosza słodyczy. 

Partnerstwo

 

Cokolwiek organizujemy, nie robimy tego ani na siłę, ani z konieczności. Zapraszamy Cię na zasadach partnersko-towarzyskich. 

Usługa stanowi element oferty spółki

EUREKKA sp. z o. o.

www.eurekka.pl

© 2023 by Lion Heavy Gear. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
0030